O turnieju

„Diamentowy” – to idea, która jest wynikiem wielu rozmów dwóch osób. Haliny Kwolek, wieloletniego Trenera i Sędziego, a przede wszystkim założyciela Szkoły Tańca Diament. To właśnie nazwa szkoły była inspiracją do nadania nazwy temu turniejowi. Druga osoba to Jarosław Okulicz-Kozaryn – Tancerz w szkole Diament, a przede wszystkim organizator i koordynator. Pasja i zaangażowanie, to cechy które na pewno łączą te dwie osoby i dają energię do przygotowania wyjątkowego wydarzenia, a w przyszłości cyklu turniejowego pod nazwą Diament.

Pierwsza edycja turnieju to swego rodzaju uroczystość na cześć szkoły, jej założycielki oraz wszystkich osób związanych z Diamentem. Warto wspomnieć iż swoje początki szkoła miała w roku 1979, co daje całkiem sporą ilość tancerzy i trenerów, którzy z Diamentem współpracowali.
Na drugą edycję zdecydowaliśmy się po tym jak życzliwie i pozytywnie odebrana została poprzednia edycja. Liczymy, że będzie to kolejny, miło spędzony czas razem z naszymi Koleżankami i Kolegami z turniejowych parkietów

Ideą cyklu jest pokazanie zarówno par, które już są diamentami polskiego i światowego tańca ale również jest on kierowany do osób które są dopiero początkującymi diamencikami na tanecznych parkietach.

Zespół Organizacyjny Turnieju

Halina Kwolek

Halina Kwolek

Pomysłodawca i inicjator turnieju

Założyciel Szkoły Tańca Diament, Wieloletni sędzia i trener par sportowych. W tym wielu par mistrzowskich. Dyplomowany nauczyciel tańca. Osoba obdarzona ogromną pasją do tańca i do pracy z ludźmi.

Jarosław Okulicz-Kozaryn

Jarosław Okulicz-Kozaryn

Kierownik Turnieju

Właściciel firmy Media-Team, zajmującej się organizacja i obsługą imprez. Uczeń szkoły tańca Diament, tancerz sportowy. Charakteryzuje go 1000 pomysłów na minutę, oraz umiejętność koordynowania prac zespołowych.